Web

Actavise integratsioon

Teva viib lõpule Actavis Genericsi omandamistehingu

Actavis Genericsi omandamine tugevdab Teva strateegiat ning avab ettevõttele uusi võimalusi geneeriliste ja innovaatiliste ravimite vallas, aidates teenindada igapäevaselt 250 miljonit inimest.

Loe lisaks>>

Missioon ja visioon

Meie edu ja tegevuste aluseks on Teva visioon - olla kõige asendamatum ravimitootja maailmas, täites oma patsientide, klientide, aktsionäride ja töötajate ootusi.

Loe lisaks>>

Meie inimesed

Meie töötajad on meie edu võti. Meil on praktilise ja loova mõttelaadiga inimesed, kes hindavad uusi väljakutseid ning soovivad muuta inimeste elu positiivses suunas. Tevas on selleks suurepärased võimalused.
 
 
 
 
 

 Teva kogu maailmas

 

Teva Baltics arvudes

Kohal  Nr. 1 ravimifirma Baltimaades (oma väärtuselt ja mahult) ◦ Kohal  Nr. 1 geneeriliste ravimite ravimifirma Baltimaades (oma väärtuselt ja mahult) ◦ Kohal Nr. 1 Baltimaades Sclerosis multiplex`I patsientide ravisKõige laiema tootevalikuga Baltimaades, 278 tootega ◦ Ligi 6000 tellimusrida kuus ◦ Toodete turustamine 52 riigis ◦ 300 pühendunud töötajat ◦ Ainuke bioloogiliste ravimite tootja Baltimaades

Meie väärtused

Oma tegevuses keskendub Teva väärtustele, mis aitavad meil viia ellu oma visiooni – olla kõige asendamatum ravimitootja maailmas. Teva väärtused kirjeldavad kuidas me igapäevaselt töötame.


 

 

Loe lisaks>>

Ajalugu

Uurige meie ajaloopuslet, et näha, kuidas ettevõte on aastate jooksul arenenud.