Missioon ja visioon

Teva eesmärk on parandada inimeste elukvaliteeti ja tõsta tervishoiuteenuste taset kõikjal maailmas. Meie missioon, millest oma igapäevategevuses pidevalt lähtume, on tuua positiivseid muudatusi iga päev miljonite ja igal aastal miljardite patsientide ellu.

Teva – ettevõte, mille tegevussuunaks on positiivsed muudatused

Meie visioon - olla kõige asendamatum ravimitootja maailmas, täites oma patsientide, klientide, aktsionäride ja töötajate ootusi - motiveerib meid edu nimel maksimaalselt pingutama ning on aluseks kõigele, mida me teeme.

Teva asutati 1901. aastal ning kuulub praegu 10 suurima ravimitootja hulka maailmas. Iisraelis asuva peakorteriga ja 60 riigis tegutseval Teval on enam kui 46 4000 pühendunud töötajat üle maailma.

Uuendusmeelse globaalse ravimitootjana on Teva üks juhtivaid geneeriliste ja innovaatiliste ravimite, käsimüügiravimite ning uute ja novaatorlike ravimite toimeainete väljaarendajaid, tootjaid ja turustajaid.
 

 
Visioonist tulenevalt on meie eesmärk ettevõtte jõuline orgaaniline kasv. Selle strateegia elluviimiseks teeme tihedat koostööd mitmete silmapaistvate partneritega. Laiendame pidevalt oma tegevust uutele turgudele ja suurendame oma tootmisvõimekust. Hoiame ettevõtte kasvu nimel tehtavaid investeeringuid tasakaalus ettevõttesse tehtavate investeeringutega. Töötame pühendunult selle nimel, et täita keerulisi ja tänapäeva meditsiini, ühiskonna ja patsientide keerulisi ja rahuldamata vajadusi.