Ettevõtte vaim

Meie ettevõtte kultuur peegeldab kõiki neid väärtusi, millest oma tegevuses juhindume. Usume, et meie töötajad on väärt parimat. Teva toetab sotsiaalsete ja sportlike ürituste korraldamist, mida peame töötajate heaolu saavutamise seisukohalt äärmiselt oluliseks. Lisaks annab see suurepärase võimaluse kokku tulla ja olla aktiivne ka väljaspool kontoriruume.

Maraton Läti pealinnas Riias

 
Jätkates möödunud aastate traditsioone, võtab Teva Balticsi meeskond igal aastal osa Baltikumis kiiresti populaarsust koguvast spordiüritusest – Nordea Riia maratonist. Seejuures ei katsu me õnne üksnes 5 ja 10 km distantsil, vaid oleme esindatud ka poolmaratonil (~21 km).

Pharma korvpalliturniir

 
Teva Balticsi korvpallimeeskond on Pharma turniiril võitnud pronksmedali juba kaks aastat järjest (2012. ja 2013. aastal). Mõlemal aastal võitsime ka parimate fännide eripreemia.
Iga-aastast Pharma korvpalliturniiri korraldab Läti Farmatseutide Selts ning meie töötajate (nii mängijate kui ka kaasaelajate) jaoks on tegu väga oodatud sündmusega. Turniiril osalevad meeskonnad eri ravimifirmadest ja apteekidest, kuid esindatud on ka meditsiinitudengid ja mõned tervishoiuga laiemalt seotud organisatsioonid (nt terviseinspektsioon).

Suvepäevad ja jõulude tähistamine

 
Teva Balticsi töötajad peavad ühiselt nii suvepäevi kui ka tähistavad jõule. Need ühisüritused annavad meile rohkesti positiivseid emotsioone ja uusi teadmisi, võimaldades töötajatel üksteist paremini tundma õppida, ning on kõigi töötajate seas väga hinnatud.