Tevas töötamine

Kui olete huvitatud Tevas töötamisest, siis leiate alljärgnevalt leheküljelt kogu vajaliku info selle kohta, mida me teeme, kus me asume ja kuidas meie meeskonnaga liituda.

Oma praeguse ülitugeva turupositsiooni võlgneb Teva Baltics / Sicor Biotech UAB meeskonna teeme-ära-mõtteviisile. Soovime olla töötajate seas hinnatud tööandja ning seetõttu juhindume oma tegevuses väärtustest, mis aitavad meil oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada.

 

Oleme Tevas veendunud, et ausus viib vastastikuse austuseni, mis omakorda on aluseks soodsale koostööle. Koostöö aitab saavutada professionaalsust, mis aitab meil olla teerajaja. Teerajajaks olemine omakorda aga nõuab meilt ausust.

Auhinnatud ettevõte

2012. aastal pälvis meie ettevõte Leedu Ettevõtjate Konföderatsiooni väljaantava aasta eksportija tiitli, mille üle meil on siiralt hea meel.

 

Tegemist on tiitliga, mis antakse kohalikule ettevõttele, hinnates selle ekspordimahtu, aga ka uute tehnoloogiate või kvaliteedijuhtimissüsteemide rakendamise oskust. Leedu Sicor Biotechile oli see juba seitsmes kord aasta eksportija tiitlile kandideerida.

Ettevõtte vaim

Kui olete huvitatud Tevas töötamisest, siis leiate alljärgnevalt leheküljelt kogu vajaliku info selle kohta, mida me teeme, kus me asume ja kuidas meie meeskonnaga liituda.

 

Teva Baltics toetab sotsiaalsete ja sportlike ürituste korraldamist, mida peame oma töötajate heaolu saavutamise seisukohalt äärmiselt oluliseks. Lisaks annab see suurepärase võimaluse kokku tulla ja olla aktiivne ka väljaspool kontoriruume.

 

 

 

 

Loe lisaks>>

Meie inimesed

Ootame ühte maailma suurimasse ravimifirmasse uusi tegusaid töötajaid. Tänu tänapäevasele töökeskkonnale, pädevatele kolleegidele ja väga arenenud organisatsioonikultuurile pakub Teva piiramatult võimalusi saada väärtusliku töökogemuse võrra rikkamaks ning seeläbi panustada patsientide ja ühiskonna heaolusse. Oleme oma töötajate üle uhked.

 

 

 

 

 

 

Loe lähemalt meie töötajate kohta>>

Karjäärivõimalused Teva Balticsis

Soovime luua keskkonna, kus kõik meie töötajad saavad oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada. Õppimine ja areng algavad Tevas esimesest tööleasumise päevast. Pakume oma töötajatele erinevaid ettevõttesiseseid tööalase arengu võimalusi. Tevaga liitudes on võimalik leida rakendust nii Balti riikides, Euroopas kui ka mujal.

 

Järgnevalt on võimalik tutvuda Teva Balticsi töötajate edulugudega. Klikkige alloleval lingil ning lugege lähemalt meie töötajate kogemuste ja mõtete kohta seoses Tevaga.

 

Loe lisaks>>