Müük ja turundus

Teva Baltics / Sicor Biotech UAB alustas aktiivset müügi- ja turundustööd Balti riikides 2004. aastal, kui Teva avas filiaali Leedus. Lätis ja Eestis avati müügi- ja turundusosakonnad 2007. aastal. Hetkel on ettevõttel Balti riikides üle 100 müügi- ja turundusvaldkonna töötaja, kes turustavad enam kui 300 Teva retsepti- ja käsimüügiravimit.

Kõik Teva ravimid, mida kasutatakse onkoloogiliste, südame-veresoonkonna, kesknärvisüsteemi, hingamisteede ja külmetushaiguste ning paljude muude haiguste ravis, on Balti riikides saadaval. Teva ravimid vastavad kõikidele ravimite kvaliteedinõuetele ning nende toimet tõestavad kliinilised uuringud.
 
Teva Baltics / Sicor Biotech UAB kasutab oma toodete turustamisel Balti riikides partnerite abi – haiglaid ja hulgimüügifirmasid Leedus, Lätis ja Eestis. Selleks, et arstid ja apteekrid saaksid ravimite kohta usaldusväärset infot, korraldab ettevõte oma ravimite, nende omaduste ja kasutamise ning turvaliste ja tõhusate ravimeetodite teemal koolitusseminare ja konverentse.
 
 
  
 
 
Info käsimüügiravimite ja toidulisandite kohta on saadaval nii spetsialistidele kui ka tarbijatele. Ettevõtte sotsiaalsed algatused aitavad klientidel leida õige ravimi ja selgitada välja oma tervisehädade põhjus.
 
Turu-uuringufirma IMS Health teabe kohaselt kuulub Leedus asuv Sicor Biotech ja selle filiaalid Eestis ja Lätis 10 suurema ravimitootja hulka. Strateegiast tulenevalt kavatseb ettevõte oma turuosa suurendada ning pakkuda uusi kvaliteetseid ravimpreparaate, mis aitavad ravida suurt hulka patsiente Balti riikides.