Web

Tootmine

 

Teva Baltics / Sicor Biotech UAB tootmistegevust puudutav info:

  • Ettevõttele kuulub biotehnoloogia tehas Leedu pealinnas Vilniuses
  • Ravimid jõuavad enam kui 40 turule
  • Tootmisüksuste laiendamine tagab tootmise pideva kasvu (tootmisvõimsus on enam kui kahekordistunud)
  • Üle 90% ettevõttes valmistatavatest ravimitest eksporditakse
  • Tootmisse on kaasatud üle 150 töötaja.

Loe lisaks>>

Biotehnoloogia

 

Biotehnoloogia on vana ja hästiarenenud teadusharu, mis mõjutab meie igapäevaelu. Aegade algusest peale on taimi ja loomi selektiivselt ristatud ning mikroorganisme kasutatud toidu – leiva, juustu, veini ja õlle – valmistamisel. Arheoloogid on avastanud neist jälgi, mis võivad olla dateeritavad ajajärku 5000 aastat eKr. Nüüdisaegne biotehnoloogia hõlmab erinevaid tehnoloogiavaldkondi, mis on seotud elusorganismide või nende saaduste kasutamisega toiduainetetööstuses või meditsiinis. Biotehnoloogia tegeleb taimede ja loomade omaduste parandamisega, spetsiifiliseks kasutamiseks mõeldud organismide aretamisega ning inimeste tervise ja elukeskkonna parandamisega.

Loe lisaks>>

Teadus - ja arendustegevus

 

Teadus - ja arendusosakond on Sicor Biotech UAB’s olemas juba ettevõtte algusajast saadik. Tegevusaastate jooksul on meie kogemuste pagas oluliselt täienenud nii rekombinantsete valkude tootmise tehnoloogia kui ka nende rakendamise võimaluste osas farmaatsiatööstuses.

Loe lisaks>>

Müük ja turundus

 

Teva Baltics / Sicor Biotech UAB alustas aktiivset müügi- ja turundustööd Balti riikides 2004. aastal, kui Teva avas filiaali Leedus. Lätis ja Eestis avati müügi- ja turundusosakond 2007. aastal. Praegu on ettevõttel Balti riikides üle 100 müügi- ja turundusvaldkonna töötaja, kes turustavad enam kui 300 Tevas toodetud retsepti- ja käsimüügiravimit.

Loe lisaks>>