Teva arvudes

Kuulub 10 suurima ravimifirma hulka maailmas ◦ Üks maailma juhtivaid geneeriliste ravimite tootjaid ◦ 2013. aasta müügitulu 20,3 miljardit USA dollarit ◦ Esindused 60 riigis ◦ Tooteid turustatakse rohkem kui 120 riigis ◦ 46 400 töötajat ◦ 1000 geneerilist toimeainet ning veel 400 arendusjärgus ◦ 73 miljardit tabletti ja kapslit ◦ 73 ravimite ja toimeainete tootmisüksust üle maailma.

Teva on globaalne geneerilistele, originaal- ja käsimüügiravimitele ning toidulisanditele spetsialiseerunud ravimitootja. Balti riikides tegutseme Teva Baltics / Sicor Biotech UAB nime all.

Loe lisaks Teva Balticsi kohta >>

Missioon ja visioon

Meie visioon - olla kõige asendamatum ravimitootja maailmas, täites oma patsientide, klientide, aktsionäride ja töötajate ootusi -motiveerib meid edu nimel maksimaalselt pingutama ning on aluseks kõigele, mida me teeme.

Tevas töötamine

Baltimaades annab Teva tööd ligi 300 inimesele, kelle töökohustused varieeruvad teadus- ja arendustegevusest, tootmisest, kvaliteedikontrollist, turundusest, ravimite müügist, regulatiivsetest tegevustest finantstegevusteni. Klikkige alloleval lingil, et lugeda lähemalt, kuidas me Tevas töötame.

Loe lisaks>>

Meie ravimid


Teva arendab ja toodab innovaatilisi ravimeid patsientide vajaduste rahuldamiseks kesknärvisüsteemihaiguste, valu, onkoloogia ja bioloogiliste ravimite vallas. Tänu oma kõrgetasemelistele ravimitele, seadmetele ja teenustele tarnime innovaatilisi meditsiinilisi lahendusi patsientidele ja tervishoiuteenuste osutajatele üle kogu maailma.

Loe lisaks meie innovaatiliste ravimite kohta>>


Bioloogiline ravim on ravim, mis sisaldab ühte või enamat toimeainet, mis on toodetud või saadud bioloogilisest allikast. Võrreldes mittebioloogiliste ravimitega on bioloogiliste ravimite toimeained suuremad ja keerulisemad. Midagi nii komplekset on võimelised looma vaid biloogilised organismid.

Loe lisaks bioloogiliste ravimite kohta>>


Meie toodetavate ja turustatavate ravimite portfell on suurim Balti riikides. Teva töötab pidevalt oma eesmärgi nimel pakkuda laia valikut geneerilisi ravimeid. Me keskendume patsientide vajadustele, täiustame ravimite nõuetele vastavust, mugavust, tõhusust ja ohutust ning pakume taskukohaseid geneerilisi ravimeid patsientidele Balti riikides. Igal aastal toome turule kümneid uusi geneerilisi ravimeid.

Loe lisaks meie geneeriliste ravimite kohta>>


Käsimüügiravimite ja toidulisandite tootmine moodustab olulise osa Teva äritegevusest Balti riikides. Meie tooted on esindatud valu, köha ja külmetushaiguste ning gastroenteroloogia segmentides ning meid eristab peamiselt patsientidele erinevate teenuste osutamine.

Loe lisaks meie käsimüügiravimite ja toidulisandite kohta>>

Teva kogu maailmas

Teva 46 400 töötajat 60 riigis muudavad ettevõtte dünaamiliseks ja eriilmeliseks, kuid samas on ettevõttel ühised väärtused ja visioon. Me kavatseme edaspidigi hoida ravimitööstuses juhtivat positsiooni ja pühenduda oma patsientidele. Lisateavet Teva Pharmaceutical Industries Ltd kohta leiate Teva veebilehelt.

Teva kontaktid maailmas>>