Juba üle 110 aasta on Teva teinud tööd suurepäraste tulemuste nimel. Täna oleme ülemaailmne juhtiv geneeriliste ravimite tootja ja kuulume 15 suurima ravimitööstuse ettevõtte hulka1.

Üle 43,000 töötaja 60 riigis kogu maailmas2 – Teva edu võti seisneb arusaamade, kogemuste ja talentide rohkuses. Meie tugev ettevõttekultuur annab sulle võimaluse inimeste elu päriselt muuta ja teha karjääri, mis loob tõepoolest väärtust.

Kas sul on häid ideid?

Teva on koht, kus lokkavad suurepärased ideed. Usume oma töötajate võimestamisse. Paneme neid uute väljakutsetega proovile ja panustame tööalasesse arengusse. Pakume oma töötajatele:

  • Suurt valikut erinevaid töökohti mitmesugustes oskusvaldkondades
  • Ainulaadset loomingulist ettevõttekultuuri
  • Arvukalt võimalusi isiklikuks ja erialaseks arenguks

Integreeritud innovatsioon

Innovatsioon on kogu meie tegevuse alus. Selleks, et pidevalt muutuvas keskkonnas ajaga kaasas käia, läheneme ravimite väljatöötamisele ja ka kõigele muule loominguliselt ja terviklikult alates uutest molekulidest ja bioloogilistest ravimitest kuni geneeriliste kompleksravimite, digi-integratsiooni ja tipptehnoloogial põhinevate tootmismeetoditeni. Loome kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravilahendusi, mis vastavad patsientide vajadustele ja muudavad nende elu paremaks.

_________________________________________

2018. aasta avalike müügiandmete põhjal
Teva 2018. aasta aruanne