Jeff Breece

Jeff Breece

Jeffil oli kaks kuud pärast 47-aastaseks saamist infarkt, mis jätab naised tavaliselt leseks. Jeff oli suhteliselt noor ja tal ei esinenud mingeid hoiatavaid sümptomeid. Jeff on tehnoloogiakonsultant. Ta töötab pilve- ja kohandatud arenduste valdkonnas terve rea põnevate klientide heaks. Eraelus on tegemist abikaasa, innuka vabaõhutegevuste harrastaja ja pühendunud jooksjaga.

Kes on Jeff?

Jeffil oli kaks kuud pärast 47-aastaseks saamist infarkt, mis jätab naised tavaliselt leseks. Jeff oli suhteliselt noor ja tal ei esinenud mingeid hoiatavaid sümptomeid.

Tutvustus

Jeff on tehnoloogiakonsultant. Ta töötab pilve- ja kohandatud arenduste valdkonnas terve rea põnevate klientide heaks. Eraelus on tegemist abikaasa, innuka vabaõhutegevuste harrastaja ja pühendunud jooksjaga.

Jeff tegutseb aktiivselt American Heart Association Support Network'is (Ameerika Südameassotsiatsiooni tugivõrgustik), kust inimesed saavad tuge toimetulekuks südamehaiguse tagajärgedega, olgu nad siis patsiendid või hooldajad.

Haiguslugu

Pärast südamerabandust muutus kogu mu elu ning kardiodepressioonist, ärevusest ja paanikahoogudest said mu elu uued kaaslased. Kuid asi polnud läbinisti halb. Olen avastanud palju asju, mida oleksin alati saanud teha, kuid mis jäid minu jaoks varem varjule.

Hakkasin jooksma 5 km, 10 km, 15 km, poolmaratoni ja maratoni. Seejärel hakkasin paanikahoogudega võitlemiseks tegelema mägironimise ja kõnnumaamatkamisega, et sundida end häiritud mõistuse toitmise asemel keskenduma kõigele ilusale ja võimalikule, mida elul on pakkuda.

Südamehaigus on ravimatu ja krooniline haigus, kuid sellel ei puudu oma head küljed. Kuna tean, et miski pole igavene, elan praegu täiel rinnal ja teen kõike, mis võimalik, et elada head elu – seda kõike pärast kogemust, mis oleks võinud mu hauda viia.

Iga päev on lubadus. On meie asi see heaks muuta

LA/TV/20/0003 Juuli 2020


Artiklite autor Jeff

Infarktist väljatulek ja kuidas ma õppisin uuesti elama

Jeff Breece
Loe lisaks