Kimby Jagnandan

Kimby Jagnandan

Kimbyl on kaks bakalaureusekraadi (meditsiinieelsed biomeditsiiniteadused ja zooloogia) Auburni ülikoolist ning magistrikraad Florida ülikoolist kriminalistika DNA ja seroloogia erialal. Ta ise peab ennast teadusefriigiks. Vaba aja veedab Kimby oma koerte Kenobi ja Mace Windu seltsis, naudib vabatahtlikku tööd American Heart Association'is (Ameerika Südameassotsiatsioon) ning armastab teha ülemerereise. Tema kõige viimane reis viis ta Lõuna-Aafrikasse ja Namiibiasse.

Kes on Kimby?

Kimby on kaks bakalaureusekraadi (meditsiinieelsed biomeditsiiniteadused ja zooloogia) Auburni ülikoolist ning magistrikraad Florida ülikoolist kriminalistika DNA ja seroloogia erialal. Ta ise peab ennast teadusefriigiks. Vaba aja veedab Kimby oma koerte Kenobi ja Mace Windu seltsis, naudib vabatahtlikku tööd American Heart Association'is (Ameerika Südameassotsiatsioon) ning armastab teha ülemerereise. Tema kõige viimane reis viis ta Lõuna-Aafrikasse ja Namiibiasse.

Haiguslugu

Pärast 38-aastaselt üle elatud infarkti on Kimby oma kogukonnas aktiivne tervise eest kõneleja ja loodab innustada teisi südametervislikku elu elama. Ta loodab, et ta blogi annab teistelegi ülevaate, milline on elu südamehaigusega sedavõrd noores eas.

Sotsiaalmeedia jälgijaid

Facebook: 2000
Instagram: 1300

LA/TV/20/0003 Juuli 2020


Artiklite autor Kimby

Valesti mõistetud südamehaigus

Kimby Jagnandan
Loe lisaks

6 võimalust positiivse ellusuhtumise säilitamiseks pärast infarkti

Kimby Jagnandan
Loe lisaks

6 nõuannet toitumisharjumuste püsivaks muutmiseks pärast infarkti

Kimby Jagnandan
Loe lisaks

5 võimalust, kuidas hooldaja saab pärast infarkti abiks olla

Kimby Jagnandan
Loe lisaks