Todd Seals

Todd Seals

Todd Seals on olnud eesnäärmevähist teadlikkuse parandamise eestkõneleja juba 12 aastat, alates sellest, kui ta sai ise diagnoosi.

  • 14 Aastaid
  • Silver Lake, Ameerika Ühendriigid

Todd teeb optimistlike ja asjakohaseid postitusi arvukatele vähiteadlikkuse veebilehtedele, et toetada teisi inimesi, kes samuti saavad selle elumuutva haiguse ravi.

Ta jagab oma lugu ka iganädalases blogis, milles räägib oma elukogemustest ja sellest, kuidas elada head ja täisväärtuslikku elu, samal ajal eesnäärmevähiga võideldes. 

Toddi elupõhimõte on veeta iga elupäev täisväärtuslikult koos abikaasa Amandaga. Nad elavad vähem kui 50 miili kaugusel Mount St. Helens’i mäest Washingtoni osariigis ning naudivad talvel matkamist ja mootorsaaniga sõitmist. Teistel aastaaegadel armastavad nad veeta nädalavahetusi oma mootorpaadil koos pere ja sõpradega. 

Tema elu inspireerib kõiki, kes teda tunnevad, aga eriti neid, kes on lugenud tema positiivseid ja toetavaid artikleid. Ta on täielikult pühendunud eesnäärmevähi haigete toetamisele nii kohalikul, riiklikul kui ka ülemaailmsel tasandil.

NPS-EE-NP-00100


9 soovitust, kuidas võidelda kaalutõusuga vähiravi ajal

Todd Seals