Meie ajalugu

Kvaliteetsete ravimite valmistaja aastast 1901.

Tänapäeval Teva nime all tuntud ettevõte alustas 1901. aastal Jeruusalemmas väikeettevõttena. Aastate jooksul on Teva märkimisväärselt kasvanud ja laienenud üle maailma, kuuludes nüüd 15 suurima farmaatsiaettevõtte 01 hulka – oleme maailma juhtiv geneeriliste ja uuenduslike ravimite tootja. 

Tänapäeval Teva nime all tuntud ettevõte alustas 1901. aastal Jeruusalemmas väikeettevõttena. Alustav ettevõte, mis sai apteekritest asutajate järgi nimeks Salomon, Levin and Elstein Ltd., turustas piirkonnas muula- ja kaamelikaravanide abil importravimeid.

Järgmiste kümnendite jooksul kannustas ettevõtte kasvu nõudlus kohapeal valmistatud ravimite järele. 1976. aastal sai ettevõte nimeks Teva (heebrea keeles "loodus") Pharmaceutical Industries Ltd.

Teva kasvas üleilmselt tänu mitmetele edukatele omandamistele, lõimides ja suurendades meie oskusteavet nii uuendsulike ja geneeriliste ravimite kui ka uute ravivaldkondade ja turgude osas. Tänapäeval kuulub Teva 15 suurima üleilmse farmaatsiaettevõtte hulka – oleme maailmas juhtival kohal nii geneeriliste kui ka uuenduslike ravimite tootjana.

Loe Teva ajaloo kohta lisaks

Joonealused märkused:

  1. Back to contents.

    Teva 2018 aasta aruanne 2018. aasta avalike müügiandmete põhjal.

Jaga seda lehte: