Meie ajalugu

Ravimiettevõte Teva

Ettevõte, mis on loodud inimeste ja nende tervise jaoks

Ravimiettevõte Teva

Ettevõte, mis on loodud inimeste ja nende tervise jaoks

Vaata Ravimiettevõte Teva

Ettevõte asutati 1901. aastal. Peakorter asub Iisraelis.

1976. aastal nimetati ettevõte ümber Teva (heebrea keeles "loodus").

2021. aastal tähistas Teva 120 aasta möödumist oma asutamisest.

Oleme 25 aastat valmistanud ja tarninud ravimeid inimestele kogu Baltikumis. Teva ajalugu algas väikese pereettevõttena, mis tootis mõningaid ravimeid ja ravimeid, ning on nüüdseks üks maailma suurimaid farmaatsiaettevõtteid.

Teva kasvas märkimisväärselt tänu mitmetele edukatele omandamistele, mis integreerisid ja suurendasid meie teadmisi uuenduslikest ja patenteeritud ravimitest ning avasid uusi ravivaldkondi ja turge. Täna kuulub Teva maailma 15 suurima farmaatsiaettevõtte hulka - ülemaailmne liider geneeriliste ravimite ja uuenduslike ravimite valdkonnas.

Vaata lähemalt

Me oleme Teva Baltics

vahetage lisateavet

1999.

Tere tulemast meie farmaatsiatööstuse teekonnale, mis pani nurgakivi meie kohalolekule Baltikumis, kui 1999. aastal rajasime oma tootmisüksuse Vilniuses. Meie pühendumine tervishoiule on pragmaatiliselt keskendunud kvaliteedile, teadusuuringutele ja taskukohasusele.

Näe rohkem

1999.

UAB Sicor Biotech nüüd Teva Baltics asutati Leedus 1999. aasta 22.veebruaris. Ettevõttel on filiaalid kõigis Balti riikides, kontorid asuvad Riias, Vilniuses ja Tallinnas.

2000.

Vilniuse sait on avatud.

Leedus asub üks kahest Teva bioloogiliste ravimite tootmisüksusest Euroopas ja ainus bakteriaalsele fermentatsioonile spetsialiseerunud ettevõte. Vilniuse tehas ekspordib 50 riiki üle maailma.

2004.

Teva Pharmaceutical Industries omandab Sicor Biotechi ja muutub juhtivaks geneeriliste ja biofarmatseutiliste ravimite tootjaks, mis parandavad patsientide elu kogu maailmas.

2006.

Logo Ivax Live well with IVAX

Teva laieneb IVAXi ühinemisega. Selle omandamisega omandab Teva geneeriliste ja patenteeritud toodete portfelli sellistes täiendavates valdkondades nagu hingamisteede haigused, kesknärvisüsteem ja onkoloogia.

2006.

Teva registreerib skleroosipõletiku ravimid Baltikumis. Sclerosis multiplex on kesknärvisüsteemi haigus, mis mõjutab oluliselt patsiendi ja tema perekonna füüsilist ja emotsionaalset seisundit.

2008.

Pliva logo

Teva laieneb, lisades Pliva patenteeritud ravimite valiku.

2010.

Logo Ratiopharm

Teva laieneb, lisades Ratiopharmi bioloogilised ravimid ning geneerilised ja käsimüügiravimid.

2011.

Ja selle ülemaailmsete tütarettevõtete, nagu Mepha, omandamine tugevdab Teva terapeutilist mitmekesisust, kindlustades samal ajal juhtpositsiooni eriravimite ja kaubamärgiga geneeriliste ravimite valdkonnas.

2012.

Logo Nyse

Teva alustab kauplemist New Yorgi börsil (NYSE).

2016.

Logo Actavis

Actavis'e lisandumine laiendas oluliselt Teva geneeriliste ja käsimüügiravimite ning toodete portfelli. See suurendas märkimisväärselt meie tarbijahoolduse portfelli, lisades tuntud kaubamärke, nagu Sudocrem® ja Infacol®.

TEIE VAJADUSI SILMAS PIDADES

Teva omab üle maailma üle 3500 ravimi, millest umbes 500 on saadaval Baltikumis, aidates igal aastal 500 000 inimest. Iga kümnes patsient saab Teva retseptiravimit, millest 80% hüvitab riik.

Oleme uhked oma töötajate ja nende panuse üle inimeste tervise ja heaolu parandamisse, sest Teva Balticsis töötab üle 250 spetsialisti.

Teva Latvia new logo

Uus logo

Avastasime oma uuendatud logo ja moderniseeritud visuaalse identiteedi. Uuendatud kaubamärk tähistab kõike, mida me esindame, ja näitab meie erilist tähelepanu apteekidele, kellega me koostööd teeme, ja nende mõjule patsientidele, meie hooldusele mitmete krooniliste haigustega patsientidele ning teenustele ja toodetele, mida me pakume hooldajatele, et muuta nende igapäevaelu lihtsamaks.

Tervise eest hoolitsemine

Uue kaubamärgi identiteedi väljatöötamise ajal rääkisid Teva töötajad patsientidega üle kogu maailma sellest, kuidas aidata neil kõige paremini oma tervist ja heaolu kontrollida. Selle tulemusena lõi Teva uue digitaalse platvormi Tervise eest hoolitsemine, mis on loodud patsientide poolt patsientide jaoks ja mis heidab valgust nende tegelikele kogemustele ja lugudele.

Tervise eest hoolitsemine pakub teavet, teadmisi ja leevendust inimestele, kes elavad ühe või mitme kroonilise haigusega. Koostöös patsientidega välja töötatud ajakiri vaatleb, kuidas tervis ja haigus mõjutavad oluliselt patsientide ja nende lähedaste eluviisi, minnes kaugemale meditsiinilisest arusaamast haigusest ja ravist.

Tervise eest hoolitsemine

120 aastat

2021. aastal tähistab Teva 120 aasta möödumist oma asutamisest ning meie missiooniks on olla ülemaailmne liider geneeriliste ja biofarmatseutiliste ravimite valdkonnas, mis parandavad patsientide elu kogu maailmas.

Üheskoos parema tervise nimel

Teva usub, et kvaliteetsed ravimid peaksid olema kõigile kättesaadavad. Meil on teiste ravimifirmadega võrreldes maailma suurim tooteportfell ja me kõik hoolime paremast tervisest.

25 aastat Baltikumis

Teva Balticsil on lai valik ravimeid, alates geneerilistest ja käsimüügiravimitest kuni uuenduslike bioloogiliste ravimiteni, keskendudes peamistele ravivaldkondadele:

  • Hooldamine
  • Migreen
  • Hulgiskleroos
  • Onkoloogia
  • Südame veresoonkonna haiguste
  • Vaimne tervis
  • Valu ja ennetamine
Näe rohkem 25 aastat Baltikumis

Geneerilised ravimid

Kättesaadavad ja taskukohased ravivõimalused patsientidele ja tervishoiuteenuse osutajatele

Uuenduslikud ravimid

Teie vajadustele vastavad uuenduslikud ravimid

Käsimüügiravimid ja muud tooted

Mitmesugused käsimüügiravimid

Tervise eest hoolitsemine

Krooniliste haigustega inimesed jagavad oma teadmisi, toetust ja nõuandeid, et aidata teil paremini ...

Kvaliteet

Meie pühendumus kvaliteedile laieneb kõigile tootmis- ja turustamisetappidele.

Töökohad

Teva pakub teile võimalust muuta inimeste elu reaalselt ja anda oma karjäärile lisaväärtust.

Jätkusuutlikkus

Tunnistame oma vastutust ja näeme seda kui võimalust parandada inimeste elu ja avaldada püsivat sots...

Pakend, mis on kujundatud teid silmas pidades

Kasutajasõbralik, eristuv ja kergesti mõistetav