Ülevaade ettevõttest

Keskendume sinu vajadustele.

Teva lihtne ja ühtne lähenemine tähendab patsientide jaoks kiiremaid ja paremini kättesaadavaid lahendusi

Teva on pühendunud kõigis oma tegevustes inimeste esikohale seadmisele . Tänu ettevõtte mastaapsusele, üleilmsele esindatusele ja tegevusulatusele parandame kvaliteetsete tervishoiulahenduste kättesaadavust, võimaldades miljonitel inimestel kogu maailmas elada paremat ja tervemat elu. Selleks töötame välja ja valmistame taskukohaseid ja kvaliteetseid geneerilisi ja uuenduslikke ravimeid ning aktiivaineid.

Juhtiva üleilmse ravimitootja ja maailma suurima geneeriliste ravimite valmistajana on meie edu pandiks töötajad. Oleme esindatud rohkem kui 60 riigis, kus meie kolleegid tegelevad iga päev 200 miljonile inimesele maailma suurima "ravimikapi" väljatöötamise, tootmise ja tarnimisega 01.

Lihtsustades ja ühtlustades oma äritegevust täidame sidusrühmade vajadusi ja oleme ettevõttena jätkusuutlikud. Mitmekesise tooteportfelli pideva arendamise kaudu vastame oma patsientide ja hooldajate vajadustele. See kõik saab teoks tänu ettevõtte arendamisele ja innovatsioonile ning uurimis- ja arendustööle peamistes ravivaldkondades. 

Ärkame igal hommikul uhkustundega, sest teame, et järgime kõigis oma tegevustes rangeimaid nõudeid ja äraostmatuse põhimõtet. Nii parandame inimeste tervist ning aitame neil elada paremat ja tervemat elu.


Joonealused märkused:

  1. Back to contents.

    Teva 2017 aasta aruanne.

Jaga seda lehte: