Värbamine

Mida oodata, kui kandideerid meile tööle?

Kui teid valitakse pärast Teva vabale ametikohale kandideerimist välja, saate e-kirja, mis kinnitab teie taotluse kättesaamist. Kui Teva soovib teid järgmisse vooru edasi lasta, võtab meie värbaja teiega otse ühendust. Anname endast parima, et vaadata läbi kõik meile saadetud CV-d. Kuigi me sooviksime igale taotlejale individuaalselt vastata, ei saa me seda vahel teha konkursside mahu ja ajastuse tõttu.

Kui teiega on on kokku lepitud esialgne telefonivestlus, siis selgub pärast seda, kas värbamisprotsess jätkub või mitte. Üldiselt annab teie värbaja teada, milliseid järeltegevusi on pärast esialgset vestlust veel oodata. Suhelge värbamisprotsessi jooksul oma värbajaga avatult. Tema oskab öelda, mis saab edasi ja mida võite oodata.

Oleme teadlikud juttudest "interneti jututubade intervjuude" kohta seoses Teva vabade töökohtadega. Juhime teie tähelepanu asjaolule, et Teva Pharmaceuticals ei toeta ega algata selliseid petuskeeme mingil moel ning ettevõte ei paluks teil kunagi enne intervjuud sellega seoses meile raha üle kanda. Kõige täpsema ja ajakohasema info meie ettevõtte kohta leiate alati Teva üleilmselt veebisaidilt.

Sageli soovime enne isiklikku kohtumist kandidaatidega telefonitsi vestelda. Mõnikord võime intervjuu tegemiseks kasutada videokonverentsi tehnoloogiat, kuid me ei korralda kunagi "interneti jututubade intervjuusid".

Jaga seda lehte: