Kvaliteet, mida võid usaldada

Teva Vilniuse tootmiskohas: Ebatavalised inimesed tegemas ebatavalisi asju

Teva Vilniuse tootmiskohas toodetakse kvaliteetseid bioloogilisi ravimeid, mis parandavad patsientide elusid.

Teva Vilniuse tootmiskohas: Ebatavalised inimesed tegemas ebatavalisi asju

Teva Vilniuse tootmiskohas toodetakse kvaliteetseid bioloogilisi ravimeid, mis parandavad patsientide elusid.

Vaata videot Teva Vilniuse tootmiskohas: Ebatavalised inimesed tegemas ebatavalisi asju

Teva ei tee siin väikseimaidki järeleandmisi – kvaliteet on tagatud alates teadus- ja arendustöö algusest kuni hetkeni, mil meie ravim jõuab patsientideni.

Teva ulatuslik ülemaailmne tegevusvõrgustik hõlmab umbes 21,000 töötajat enam kui 53 tootmiskohas, mis asuvad rohkem kui 33 riigis.

Teva ühendab ülemaailmses teadus- ja arendustöös nii geneeriliste kui ka uuenduslike ravimite oskusteabe, et katta patsientide seni rahuldamata vajadusi. Selleks kombineerime oma ravimiarendusvõimekust seadmete, teenuste ja tehnoloogiatega.

Püüame tuua kvaliteetsed geneerilised ja uuenduslikud ravimid eri turgudele võimalikult kiiresti ja tulemuslikult.

Selle töö eest vastutab meeskond, kuhu kuuluvad inimesed mitmest osakonnast, sh teadus- ja arendustöö, kvaliteedikontrolli, regulatiivküsimuste, teadusliku ja logistilise toe, klienditeeninduse, turunduse ja müügi valdkonnast.

Teva eelis on vertikaalne integratsioon, st enamiku toimeainetega varustab meid meie oma tootmisettevõte – TAPI.

See tagab ainulaadse ligipääsu nii levinud kui ka vähelevinud toimeainetele kohe arendusetapist peale ning võimaldab meil geneerilised ravimid varakult turule tuua.

Teva kvaliteedistandard

Töötame oma laborites ja tootmisüksustes intensiivselt, et saavutada tulemusi inimeste jaoks, kes vajavad meie abi. Valime hoolikalt tarnijaid ja teeme pidevat riskihindamist, et tagada kõikide oma koostisosade kõrge kvaliteet.


Kvaliteedi tagamine

Teva ei tee kvaliteedis mingeid järeleandmisi. Tootmine on kooskõlas rangeimate kvaliteedi- ja vastavusstandarditega. Seda on selgelt näha ravimite väljatöötamise ja tootmise igast etapist. Kõik meie tootmisprotsessid on kontrollitud ning tooted katsetatud ja sertifitseeritud. Kasutame kogu tootmise vältel tipptasemel katsetusseadmeid, mis tagab toodangu vastavuse rangeimatele kvaliteedi- ja vastavusstandarditele.

Teva ülemaailmse tegevuse osakond on pühendunud ülemaailmse tarneahela optimeerimisele alates toorme hankimisest kuni hetkeni, mil ravim patsientideni jõuab. Teame, et õigeaegne, usaldusväärne ja säästlik ülemaailmne turustamisvõime on asendamatu, et varustada tarbijaid ja patsiente ohutute, tõhusate ja kvaliteetsete toodetega just neile vajalikus kohas ja sobival ajal. Meie suured ja tehnoloogiliselt võimekad turustamisosakonnad võimaldavad meil tarnida tippklassi tooteid kiirelt ja usaldusväärselt.

Jaga seda lehte: