Ravivaldkonnad

Meie peamised ravivaldkonnad

Kesknärvisüsteem (KNS)

Teva on pühendunud selliste ravimite väljaarendamisele ja tootmisele, mis vastaksid kesknärvisüsteemi (KNS) häirete all kannatavate patsientide ja nende perede vajadustele.

Teva on kesknärvisüsteemi (KNS) häirete ravis maailma juhtiv ettevõte. Pakume patsientidele kogu maailmas tooteid, mis ravivad neuroloogilisi ja neurodegeneratiivseid haigusi, aitavad leevendada valu ja unehäireid.

Samuti töötame välja uuenduslikke lahendusi peavalu ja migreeni leevendamiseks ning sotsiaalselt vastutustundliku valuravi jaoks.

Hingamisteed

Teva on võtnud oma südameasjaks pakkuda hingamisteede haiguste, sh astma, allergilise riniidi ja kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse (KOK) käes kannatavatele inimestele tipptasemel ravi. Meie uuenduslik lähenemine põhineb ravi optimeerimisel uuenduslike manustamissüsteemide ja ravimite abil, mis on loodud patsiendi vajadustest lähtuvalt.

Teva on keskendunud selliste ravivõimaluste väljatöötamisele ja pakkumisele, mis lahendaksid kaks põhiprobleemi kaasaja hingamisteede haiguste ravis: 1) ravi järgimine ja ravisoostumus, ning 2) astma, mis ei allu ravile hoolimata standardse kontrollravi järgimisest.

Astma ravis on eesmärk hoida haigus kontrolli all, et patsientide kopsud talitleksid hästi, neil avalduks vähem sümptomeid ja nad kogeksid haigushooge harvemini. 

Teva pakub valikut hingamisteede ravimeid, sh astma kontrollravi ja esmaabi jaoks. Samuti oleme võtnud oma kohustuseks töötada välja uusi ravivõimalusi. Teva ühendab oma tugevad küljed, et keskenduda uuenduslikele ravimitele (sh nii väikesemolekulilised kui ka bioloogilised ravimid), seadmeplatvormidele ja geneerilistele ravimitele. 

Lisaks praegu saadaolevatele ravimitele on Teval töös lai valik ravivõimalusi, mille eesmärk on parandada tootevalikut veelgi ja tegeleda hingamisteede haigustega patsientide seni rahuldamata vajadustega. 

Onkoloogia

Muudame põhjalikult vähipatsientide elu. Pakume erinevaid ravivõimalusi, sh mitmesuguseid bioloogilisi ravimeid, mis moodustavad osa onkoloogilise patsiendi ravikuurist.

Migreeni ja valu leevendamine

Teva pakub täiskasvanud vähipatsientidele tõhusat valuravi, lihaskrampide leevendamist luu-lihaskonnahaiguste ning valu- ja iiveldusvastast aktiivravi migreensete peavalude korral.

Jaga seda lehte: