Bioloogiliste ravimite lühiajalugu

Teva esindaja Steffen Nock teeb meile väikese ajareisi, näidates, kust bioloogilised ravimid alguse said ja kuhu need on teel.


Tõenäoliselt olete juba kuulnud bioloogilistest ravimitest – keerukatest ravimitest, mis on toodetud elusrakkudes või – organismides ja mille abil saab pakkuda täpselt sihtmärgile suunatud personaliseeritud ravi. Steffen Nock, kes juhib Teva uuringute ja arenduse osakonda, annab siinkohal ülevaate ajaloost alates nende esmasest avastamisest 1890. aastatel kuni tänase päevani.

Teva investeerib bioloogiliste ravimite loomisse osana meie tuleviku kasvuplaanist ning meie eesmärgiks on aidata patsiente kogu maailmas. Oleme spetsialiseerunud kesknärvisüsteemi ja hingamiselundite ning onkoloogiliste haiguste ravile. Tehes need pikaajalised investeeringud täna, kujundame Teva raja kasvuks järgmiseks kümneks aastaks.

Investeerides põnevasse tulevikku, inspireerib meid just kasu, mida patsiendid bioloogilistest ravimitest saavad. See uus suund tagab patsientidele rohkem ravivõimalusi ning toetab meie missiooni elude parandamisel.

NPS-EE-NP-00093