Teva bioloogilised ravimid

Teva investeerib bioloogiliste ravimite loomisse osana meie pikaajalisest tulevikustrateegiast ning meie eesmärgiks on aidata patsiente kogu maailmas. Oleme spetsialiseerunud kesknärvisüsteemi ja hingamiselundite ning onkoloogiliste haiguste ravile.


Sarnased bioloogilised ravimid

Sarnased bioloogilised ravimid on keerukad ravimid, mis on toodetud elusrakkudes või – organismides. Need laiendavad ravivõimalusi patsientidele, kellest mõned kannatavad ravimata või alaravitud seisundite all. Nende ravimitega saab pakkuda täpset ja personaliseeritud ravi.

Samal ajal bioloogiliste originaalravimite väljatöötamisega investeerib Teva ka sarnastesse bioloogilistesse ravimitesse, mis on bioloogiliste viiteravimite äärmiselt sarnased variandid.

Sarnastele bioloogilistele ravimitele spetsialiseerumine on Teva jaoks asjade loomulik käik, jätkates meie rolli geneeriliste ravimite tööstuses rohkem kui 40 aasta jooksul. Siin kohtuvad Teva tugevus geneeriliste ravimite valdkonnas ja meie teadmised keerulises meditsiiniharus.

Sarnased bioloogilised ravimid võimaldavad väärtuspõhist ravi, mille maksumus on tõenäoliselt väiksem kui bioloogilisel originaalravimil, aga mis on sarnase efektiivsusega. Näiteks on leitud, et USAs aitab sarnaste bioloogiliste ravimite kasutamine säästa 10 aastaga rohkem kui 54 miljardit dollarit.

NPS-EE-NP-00093