Võta meiega ühendust

Teva sotsiaalmeedia eeskiri

Kasutame ettevõtte sotsiaalmeedia kontosid, et jagada Teva Pharmaceuticalsi teavet ülemaailmselt kui ka riikides, kus tegutseme. Kontosid haldab Teva nimel ärikommunikatsiooni osakond.

Kontod on mõeldud peamiselt uudiste, sündmuste, sotsiaalmõju ja muude seotud teemade üle arutlemiseks, samuti töötajate, patsientide ja hooldajate lugude jagamiseks. Suhtleme teiega sotsiaalmeedia kanalite vahendusel meelsasti. Ootame viljakaid ja kaasahaaravaid arutelusid!

Sotsiaalmeedia kanalid ei ole mõeldud toodete, ravi ega haiguste üle arutlemiseks ega kõrval–toimetest või -mõjudest teatamiseks.

Kui teil on küsimusi mõne meie toote või teenuse kohta, siis kasutage päringu esitamiseks kontaktivormi.

Kui teil esines mõne meie toote kasutamisel kõrvaltoimeid või -mõjusid, võtke meiega ühendust aadressil reaction@teva.ee. Selle kohta, kuidas Teva kaitseb patsiendi ohutust ja privaatsust, saate lugeda ravimiohutuse järelevalve eeskirjast. Eluohtliku seisundi puhul võtke ühendust oma perearstiga või pöörduge kohalikku erakorralise meditsiini osakonda.

Suunised

Suhtleme teiega meelsasti ja püüame vastata teie küsimustele võimalikult kiiresti. Sotsiaalmeedia kanalite piirangute ja ravimitööstuse reguleerituse tõttu võivad vastused olla suhteliselt lühikesed ja konkreetsed. Kui võimalik, siis suuname teid edasi, et saaksite lisateavet või abi.

Teva ülemaailmseid sotsiaalmeedia kontosid jälgitakse ja uuendatakse tööpäeviti regulaarselt. Kiirete küsimuste korral pöörduge oma asukohariigi Teva klienditeeninduse poole või esitage päring meie veebilehe kaudu.

Sotsiaalmeedia kanalid võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Me ei vastuta teenuse puudumise eest tõrgete tõttu kanali platvormi töös.

Palun suhelge Tevaga sotsiaalmeediakanalites lugupidavalt ja viisakalt ning ärge edastage võltsitud, isikut tuvastavaid ega konfidentsiaalseid andmeid. Me ei vasta teile, kui keelekasutus on vulgaarne, kui kommentaarid on halvustavad, häbistavad või vaenu õhutavad või kui teema ei puutu Tevasse.

Lahtiütlused

Me ei saa sotsiaalmeedia kanalites jagada eriomast teavet toodete ega ravi kohta. Lisateavet toote kohta leiate veebilehe toodete jaotisest. Võite meile esitada ka veebilehe kaudu päringu.

Me ei saa sotsiaalmeedias vastata õiguslikele, majanduslikele, regulatiivsetele ega varalistele küsimustele ega neid küsimusi kommenteerida.

Võime jagada postitustes ja säutsudes linke sõltumatute kolmandate isikute lehtedele. Samas puudub Teval kolmandate isikute lehtede üle igasugune kontroll. Samuti ei toeta Teva selliste lehtede sisu ega vastuta selle eest.

Teva ei toeta Teva sotsiaalmeedia kontosid jälgivate sotsiaalmeedia kontode sisu ega vastuta selle eest.

Jaga seda lehte: