Trishna Bharadia

Trishna Bharadia

Trishna on korduvalt auhinnatud kõneleja, kirjanik ja SM-i saadik, kelle südameasjaks on tervishoiu mitmekesisuse küsimused ja Aasia kogukondade kaasamine.

Trishna on olnud erinevate farmaatsia- ja heategevusprojektide pressiesindaja ja juhib regulaarselt saateid mitmetes BBC raadiojaamades. Ta on võitnud mitmeid auhindu, sealhulgas Ühendkuningriigi peaministri büroo „Points of Light Award“ teenete eest SM-i ja krooniliste haigusega inimeste ees, ta on ka Asian Achieveres Awards’i 18. aasta naine.

Haiguse ajalugu

Mul diagnoositi ägenemistega SM 2008. aastal, kui olin 28-aastane. Samuti on mul polütsüstiliste munasarjade sündroom ja krooniline urtikaaria/angioödeem. Korraliku hooldajakogemuse sain oma noorema õe eest hoolitsedes, kellel on haavandiline koliit ja teatud vaimse tervise probleeme, sealhulgas traumajärgne stressihäire, ärevus ja depressioon.

Töötan täiskohaga hispaania-inglise tõlkijana/analüütikuna äriteabefirmas, kuid vabal ajal tegelen oma ettevõtte The Spark Global kaudu mitmete sidusrühmadega (sh farmaatsiatööstus, patsiendiühingud/heategevusorganisatsioonid, arstid, patsiendid ja tervishoiutööstus) selle nimel, et muuta patsiendi hääl tervishoiuteekonnal kuuldavaks, käsitledes küsimusi, mis mõjutavad konkreetseid patsientide kogukondi ja kõiki patsiente ning tervishoiutööstust.

 

NPS-EE-NP-00092


Artiklite autor Trishna Bharadia

Raviplaani täpne järgimine hoiab ära seisundi halvenemise

Trishna Bharadia
Loe lisaks