Geneerilised ravimid

Taskukohane ja kättesaadav ravi nii patsientidele kui ka tervishoiuteenuse osutajatele

Maailma juhtiva geneeriliste ravimite pakkujana mõistab Teva Pharmaceuticals hästi, kui oluline on valmistada ohutuid, kvaliteetseid, kättesaadavaid ja taskukohaseid ravimeid.

Teva tooteportfell sisaldab üle 3,500 ravimi. Pakume laia valikut geneerilisi ravimeid pea igas ravivaldkonnas ja mitmesugusel kujul, alates tablettidest ja kapslitest kuni lahuste, salvide ja kreemideni ning mitmete keerukate manustamissüsteemideni.


Kvaliteetne ja kättesaadav ravi

Teva toodab igal aastal enam kui 53 farmaatsiatehases üle maailma 76 miljardit tabletti ja kapslit. Tänu liidripositsioonile 25 turul (oleme maailmas esimese kolme farmaatsiaettevõtte seas) 01 avaldab meie geneeriliste ravimite portfell tohutu suurt mõju üleilmsele tervishoiule.


Pikaajalisele edule tuginedes jätkame võimsalt geneeriliste ravimite rindel, keskendudes patsientide vajadustele, tagades toodete nõuetelevastavuse, kasutusmugavuse, tõhususe ja ohutuse ning pakkudes patsientidele ja tervishoiusüsteemidele kogu maailmas taskukohaseid geneerilisi tooteid.

Mis on geneerilised ravimid?

Et suurendada kvaliteetsete, ent taskukohaste ravimite kättesaadavust, toetab Teva iga päev peaaegu 200 miljonit patsienti. Lisateavet Teva juhtpositsiooni kohta geneeriliste ravimite valdkonnas leiate aadressil Tevapharm.com/generics


Lisateabe saamiseks geneeriliste ravimite kohta vaata korduma kippuvaid küsimusi


Joonealused märkused:

  1. Back to contents.

    2018. aasta IQVIA andmete põhjal

Jaga seda lehte: