Estonia Tervise eest hoolitsemine
Danielle Newport Fancher

Danielle Newport Fancher

Danielle Newport Fancher on kirjanik, migreeni eestkõneleja ja teose „10: A Memoir of Migraine Survival“ („10: Minu elu migreeniga“) autor. Ühel hetkel sai talle küllalt levinud arusaamast, et migreen on lihtsalt peavalu, ja ta võttis endale südameasjaks seda ettekujutust muuta. Fancher on omandanud bakalaureusekraadi juhtimise ja ärinduse alal Skidmore’i kolledžis. Hetkel elab ta Manhattanil ja vabal ajal võib teda kohata ühes tema lemmik kohvipoodidest – Gramercys – kirjatööd tegemas. Jälgi Danielle’i Instagramis, Twitteris ja Facebookis @MigraineWriter.

Kes on Danielle?

Danielle Newport Fancher on kirjanik, migreeni eestkõneleja ja teose „10:A Memoir of Migraine Survival“ („10: Minu elu migreeniga“) autor. Ühel hetkel sai talle küllalt levinud arusaamast, et migreen on lihtsalt peavalu, ja ta võttis endale südameasjaks seda ettekujutust muuta. Fancher on omandanud bakalaureusekraadi juhtimise ja ärinduse alal Skidmore’i kolledžis. Hetkel elab ta Manhattanil ja vabal ajal võib teda kohata ühes tema lemmik kohvipoodidest – Gramercys – kirjatööd tegemas. Jälgi Danielle’i InstagramisTwitteris ja Facebookis @MigraineWriter.

Lühike haiguslugu

„Mul on esinenud migreene viimased 14 aastat, neist 10 aastat kroonilise haigusena. Minu „migreeniaju“ teeb mu arste, kes on riigi parimad neuroloogid ja migreenispetsialistid, endiselt nõutuks. Olen palju aastaid teinud ennetavalt peaaegu kõik võimaliku, et migreenist jagu saada, kuid erilise eduta. Minu jõupingutused selles vallas ulatuvad statsionaarsest ravist neuroloogiakeskuses kuni töölt lahkumiseni, et elada Costa Rica rannal, sest olin kaotanud igasuguse usu ellu ilma migreenita.“

Sotsiaalmeedia jälgijaid

Instagram: 9000

Twitter: 3000

LA/TV/20/0003 Juuli 2020