1. Tervise eest hoolitsemine
  2. Life effects caring

Life effects/Tervise eest hoolitsemine

Kui sul on üks või mitu kroonilist haigust, mõjutab see sinu elu mitmel moel. Ainsad inimesed, kes saavad päriselt aru, mida koged, on need, kes on ise seisnud aastaid silmitsi samade katsumustega.

Seda silmas pidades algatasime projekti Life Effects, mis toimib patsiendilt patsiendile põhimõttel. Üheskoos tutvume värskeimate teadusuudiste ja sinu haiguse käsitlusega. Olgu tegemist uue uuringukillu või värske vaatenurgaga haiguse vallandajatele – pakume sulle selget ja kasulikku teavet.

Jagame nõuandeid ja tutvustame tehnoloogiaid, mis muudavad sinu elu pisut lihtsamaks. Tegemist võib olla uue rakendusega, mis aitab arstivisiitidel silma peal hoida, või nippidega, mis aitavad sul elada täisväärtuslikumat elu. Valime alati välja parimad nõuanded, mis on teiste patsientide poolt juba järele proovitud.

Samuti jagame lugusid sellest, milline on igapäevaelu kroonilise haigusega. Katsumuseks võib osutuda nii uus töökoht kui ka lihtsalt iga päev voodist tõusmine. Räägime neist asjadest inimestega, kes on selle omal nahal läbi teinud.

Sisu on loodud koostöös kahe suure meediaettevõttega: Healthline, mis on kõige kiiremini kasvav tarbijale mõeldud terviseteabe lehekülg, ja Slate’i kontserni kuuluv Slate. Lehe sisu loomisel on lähtutud nii Healthline'i kui ka Slate'i kontserni rangetest toimetamisstandarditest ja -suunistest.

Leidsin selle artikli:

Jaga seda lehte:


Samuti võite olla huvitatud...

Boy sitting on the floor
Uus

Vahel jääb psüühikahäire aastaid märkamatuks ja esimesed sümptomid avalduvad alles noorukieas

Loe lisaks

Teva patsiendikogemus võimestab kroonilise haigusega elavaid inimesi

Teva
Loe lisaks