13,500 patsienti kaasanud uurimis- ja koostöö tulemusel loodi Euroopas patsiendikeskne veebisait Life Effects ja laiendati seda.

Meil on hea meel teatada, et oleme lansseerinud Euroopas patsiendikeskse veebilehe Life Effects, mis sisaldab Hulgiskleroosi Ravi ja Uuringute Euroopa Komitee (ECTRIMS) Berliini kongressil patsientide koostatud ja ekspertide kontrollitud materjale. 

Veebisisu algatus sai hoo sisse ulatusliku uuringu järgselt, mis hõlmas 13,500 patsienti üle maailma ja mis käivitatakse nüüd Euroopas. Uuringud näitavad, et patsiendid vajavad usaldusväärset terviseteavet ja et eelkõige vajavad sedakroonilisi haigusi põdevad inimesed, sh hulgiskleroosi. 01

Life Effects'i sisu, mis valmib koostöös patsientidega, hõlmab artikleid, videoid ja taskuhäälinguid. Need pakuvad teavet, ülevaadet ja inspiratsiooni inimestele, kes kannatavad ühe või mitme kroonilise haiguse, sh SM-i käes. Eeskätt keskendutakse sellele, kuidas mõjutab haigus patsiendi argielu. Töötame pidevalt patsientide põhirühmaga, kes annavad sisendi, mille eksperdid seejärel läbi vaatavad. Nii pakub Life Effects vahetut ja usaldusväärset ülevaadet sellest, mida kujutab endast elu kroonilise haigusega. Patsiendid jutustavad koosLife Effects’iga tõestisündinud lugusid, mõtlevad patsiendikeskselt ning pakuvad praktilisi nõuandeid oma elu lihtsustamiseks. 

SM-i patsient Aoife Kirwan Iirimaalt räägib: "Alati on põnev, kui SM-i inimestel tekib võimalus ennast kuuldavaks teha. Life Effects töötati välja koostöös inimestega, kes elavad kroonilise haigusega, sh SM-iga, mis tähendab, et see on loodud "meilt meile" põhimõttel. Kroonilist haigust põdevad inimesed saavad võimaluse rääkida oma lugu, avaldada mõtteid ja arvamusi ning teavad, et seda teavet kontrollivad ka eksperdid. Ajal, mil valitseb valmiskujul informatsiooni üleküllus, on sama haigust põdevate inimeste teave patsientide jaoks hindamatu väärtusega. SM-i haigena on mul hea meel näha, et minu kogukond ja meditsiinikogukond teevad omavahel koostööd, tänu millele on olemas uus allikas, mis ühendab elukogemuse ja teaduslikud teadmised." 

Teva Europe'i meditsiinivaldkonna asepresident: "Life Effects tegeleb seni rahuldamata vajaduste katmisega usaldusväärse veebipõhise terviseteabe järele, mis on mõeldud eelkõige kroonilisi haigusi põdevatele patsientidele. Kajastatakse seda, kuidas on haigusega tegelikult elada ja kuulatakse ära usaldusväärsed allikad – patsiendid isiklikult. Kui loome sisu, mis täiendab patsiendi meditsiinilist kogemust tervishoiutöötajate kogemusega; allika, kust otsida teavet diagnoosi- ja ravivõimaluste kohta, siis pakume iga päevaga üha paremat ülevaadet selle kohta, kuidas need haigused argielu mõjutavad. Life Effects on patsiendilt patsiendile suunatud ja ekspertide läbi vaadatud info, mis pakub teavet, mida inimesed võivad tõepoolest usaldada."

Life Effects'i käivitamisega Euroopa laieneb veebileht väljaspoole USA-d. Nüüd sisaldab see ka SM-iga seotud infot, mida kajastatakse ECTRIMS-i valiku alusel. Veebilehelt saab lisaks lugeda selliste haiguste kohta, nagu astma, depressioon ja migreen. 

Life Effects'i meeskond teeb koostööd Healthline'iga, mis on kõige kiiremini kasvav tarbijatele suunatud terviseinfo leht, ja Panoply'ga, mis on tippklassi taskuhäälinguvõrk ja kuulub The Slate Group'i. Healthline ja Panoply aitavad Teval ühendada patsiendi autentset arvamust ja usutavat vaatenurka kutselise ajakirjaniku täpse toimetamistööga.

Teva kanalite strateegia ja digisisu asepresident Arun Mahtani nendib: "Life Effects on patsientide platvorm, mis pakub kroonilise haigusega inimestele tuge ja nõu. Teva on võtnud patsientide võimestamise oma südameasjaks. Life Effects on selle ehe näide – me kuulame patsientide arvamuse ekspertide toel ära. Selline sisu on isiklik ja mõttekas ning oleme tõsiselt liigutatud nähes, milline on olnud sellise koostöö mõju ja kuidas see aitab paremini mõista probleeme, millega patsiendid väljaspool ravi silmitsi seisavad."


Ettevõttest

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE ja TASE: TEVA) on juhtiv geneeriliste ravimite tootja, kes pakub uuenduslikku ravi sellistes valdkondades nagu kesknärvisüsteemi häired, valuravi ja hingamiselundkonna haigused. Valmistame kvaliteetseid geneerilisi ravimeid pea igas ravivaldkonnas, et täita patsientide seni rahuldamata vajadusi. Oleme kindlalt esindatud geneeriliste, innovaatiliste ja käsimüügiravimite ning toimeainete valdkonnas. Toetume enam kui sajandipikkusele kogemusele. Meil on täielikult integreeritud teadus- ja arendustöö, tugev tegevuspõhi ning üleilmne taristu ja haare. Püüame tegeleda ettevõtlusega sotsiaalselt ja keskkondlikult vastutustundlikul moel. Iisraelis asuv peakontor ning üle maailma paiknevad tootmisrajatised ja uurimisasutused annavad tööd 43,000 spetsialistile, kes on võtnud oma südameasjaks muuta miljonite patsientide elu paremaks. Lisateave: www.tevapharm.com.

Koostamise kuupäev: Oktoober 2018 | Viide: HQ/TV/18/0010